معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: بدنبال وقوع زلزله 1/4 ریشتری در حبیب آباد از توابع استان اصفهان خسارتی بدنبال نداشت.


ˈحیدر خانبازیˈ بامداد شنبه افزود: تیم های عملیات این جمعیت در این منطقه گشت زنی کردند که خوشبختانه هیچ حادثه ای مشاهده نکردند.
وی که خود در حبیب آباد حضور داشت، اظهارکرد: ساکنین این منطقه بدلیل احساس شدید زلزله از بروز پس لرزه های احتمالی احساس نگرانی کردند و در خیابانها بسر می برند.


دکتر ˈغفور راستینˈ رییس اورژانس استان اصفهان هم در این ارتباط گفت: هیچ تماسی با این مرکز تاکنون برای انجام عملیات نجات گرفته نشده است.


ˈبهزاد بزرگزادˈ مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان هم گفت: هیچ درخواست کمکی از این مرکز برای انجام عملیات اطفاء حریق ناشی از زلزله نشده است.


ˈمنصور شیشه فروشˈ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان هم به ایرنا گفت: بدلیل عمق کم بروز زلزله در منطقه حبیب آباد، تکان های آن در شهرستانهای مجاور محل شامل شاهین شهر، خمینی شهر، اصفهان و فلاورجان احساس شده است.


وی تصریح کرد: مرکز لرزه نگاری اصفهان هم تاکنون گزارشی از وقوع پس لرزه نداده است.


بناه به گزارش های واصله از سطح شهرستان های اصفهان، برخوار، شاهین شهر، خمینی شهر گزارش دادند که مردم اکنون از خانه های خود بیرون آمده و در فضای باز بسربردند.


همچنین عده ای از مردم اصفهان هم با خودروهای خود به پارک های حاشیه های رودخانه زاینده رود و میدان امام (ره) اصفهان آمده اند و در آن مکانها چادر زده اند.

 

 

 

 

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392    | توسط: . .    | طبقه بندی: حوادث ایران و جهان، عمومی،     |
نظرات()