شرکت من در مراسم تجلیل از زحمتکشان خادم مردم در سفرهای نوروزی به هیچ وجه حمایت از شخص خاصی نبود و اعلام کرده بودم اگر قرار است فلانی بیاید یا کسی تبلیغاتی حرفی بزند جلسه را ترک می‌کنم.

 

 

 
شرط سیاسی هاشمی برای شرکت در جشن دولت در آزادی
به گزارش جهان، در پی برگزاری مراسمی تحت عنوان «تجلیل از خادمین سفرهای نوروزی» که روز جمعه 30 فروردین با حضور رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی برگزار شد، سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون که به عنوان مجری در این برنامه حضور داشت از سوی برخی سایت‌ها و رسانه‌ها مورد هجمه قرار گرفت.سید جواد هاشمی در این رابطه یادداشتی در اختیار فارس قرار داده است که در ادامه از نظر می‌گذرد:


*بنام حق*


برایم عجیب است که چرا با هر کسی مخالفیم نابودش می‌کنیم حتی اگر بالاترین مقام را داشته باشد برایم عجیب است که صبح با زنده باد، زنده باد به عرش می‌بریمش و بعدازظهر با مرگ بر او به زمینش می‌زنیم، چرا به هم احترام نمی‌گذاریم؟! ... خسته شدم از این همه تأیید و تکذیب! بنده در هیچ شرایطی نه برای پول و نه برای پست و مقام از شخص یا اشخاص حمایت نکرده‌آم، اما دوست دارم به همه احترام بگذارم، بگذارید نام ببرم، چه اشکالی دارد؟ به آقای هاشمی رفسنجانی، به آقای خاتمی و حتی به آقای احمدی‌نژاد که بیشتر از همه او را نقد کرده‌ام، این از سیاست من نیست از خصوصیات اخلاقی من است، اینقدر مرا متهم نکنید!، نه در گذشته و نه در حال و نه در آینده علی‌رغم پیشنهادات فراوان، پستی نگرفته‌ام و نخواهم گرفت، شرکت من در مراسم تجلیل از زحمتکشان خادم مردم در سفرهای نوروزی به هیچ وجه حمایت از شخص خاصی نبود و اعلام کرده بودم اگر قرار است فلانی بیاید یا کسی تبلیغاتی حرفی بزند جلسه را ترک می‌کنم، اما نه فلانی آمد و نه کسی تبلیغی حرف زد.


ای بابا ... تو را به خدا دست برداریم از این خصلت‌های زشت ...


سید جواد هاشمی


 
 
 

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392    | توسط: . .    | طبقه بندی: گالری عکس های جدید و دیدنی، اخبار جدید، سیاسی، اجتماعی، عمومی،     |
نظرات()