خدا به دعای افراد در ساحل گوش می کند/ صید خورشید ماهی با 200 گرم ماده بیهوشی/ عصبانیت پاپ از جنگ میوه/ بازگشت کالسکه ها به کانادا/ مهار فاجعه جزیره لاستیکی توسط غواصان آمریکایی/ مرغ دیگر "یک پا" ندارد!/ فستیوال گل بازی در برزیل


خدا به دعای افراد در ساحل گوش می کند

گروهی از مردم نیجریه که معتقدند خدا به حرف بنده هایش که در ساحل دعا می کنند بهتر گوش می کند، به سواحل این کشور آمدند.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، روزنامه "دیلی تلگراف" چاپ انگلیس نوشت: اعضای این گروه هر سال یکبار در سواحل نیجریه جمع می شوند و به صورت انفرادی دست به دعا برمی دارند.

گفتنی است اعضای این گروه مذهبی، بین هر موجی که به ساحل می رسد، یک دعای کوتاه می کنند.صید خورشید ماهی با 200 گرم ماده بیهوشی

یک خورشید ماهی یک تنی در آبهای فیلیپین صید شد.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، روزنامه "مانیلا دیلی" چاپ فیلیپین نوشت: این خورشید ماهی از جمله گونه های کمیاب دریایی است که توسط گارد ساحلی مانیل کشف شده است.

این روزنامه افزود: برای صید این خورشید ماهی، از حدود 200 گرم مواد بی هوش کننده استفاده شده بود.عصبانیت پاپ از جنگ میوه

برپایی جشن "جنگ میوه" در شهر آیورئای ایتالیا مورد انتقاد شدید پاپ بندیکت شانزدهم قرار گرفت.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، روزنامه "لاریپا بلیکا" چاپ ایتالیا نوشت: در مراسم "جنگ میوه" که طی آن صدها تن از گونه های مختلف از بین می رود، هزاران نفر با استفاده از کلاه های ایمنی به سمت یکدیگر میوه پرتاب می کنند.

این روزنامه افزود: پاپ بندیکت از مسوولان برگزار کننده این جنگ خواست به جای اصراف، میوه ها را به کشورهای آفریقایی ارسال کنند.بازگشت کالسکه ها به کانادا

شدت سرما و ریزش برف در کانادا به حدی افزایش یافته است که کالسکه ها به جای خودروها دوباره وارد خیابان ها و جاده های برخی از شهرهای این کشور شده اند.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، روزنامه "واشنگتن تایمز" چاپ آمریکا نوشت: کالسکه ها با چرخ هایی که دنده های فلزی دارند، روزانه صدها هزار نفر در کانادا را جا به جا می کنند.

این روزنامه افزود: با توجه به یخ زدگی جاده ها و سرمای شدید، راهی جز استفاده از کالسکه ها باقی نمانده است.مهار فاجعه جزیره لاستیکی توسط غواصان آمریکایی

غواصان نیروی دریایی آمریکا برای سپری کردن دوران آموزشی خود باید 36 جریب از لاستیک های رها شده در اعماق اقیانوس منطقه فلوریدا را پاکسازی کنند.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، روزنامه "واشنگتن پست" چاپ آمریکا نوشت: در سال 1972 میلادی قرار بود این لاستیک های رها شده در اعماق اقیانوس به شکل جزیره مصنوعی درآید اما با لغو شدن پروژه، آنها همانجا باقی ماندند.

گفتنی است با تبدیل شدن وجود لاستیک ها به فاجعه زیست محیطی، قرار شده غواصان نیروی دریایی به صورت رایگان آنها را جمع آوری کنند.مرغ دیگر "یک پا" ندارد!

با تولد یک اردک چهار پا در همپ شایر انگلیس، تعداد زیادی از پزشکان و متخصصان علم ژنتیک آمریکا عازم این کشور شدند.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، مجلس "ساینس" نوشت: این اردک در حال حاضر در سلامت کامل به سر می برد و دو پای دیگر آن به هیچ وجه مانع از حرکتش نمی شوند.

نکته قابل توجه اینکه از این پس می توان به جای ضرب المثل "مرغ یک پا داره" از "مرغ دو پا و یا سه پا داره" هم استفاده کرد.فستیوال گل بازی در برزیل"

مردم برزیل برای برپایی فستیوال "بلاکو دی لاما" آماده می شوند.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، روزنامه "لاریپورتر" چاپ برزیل نوشت: مردم شهر پاراتی در برزیل هر سال بدن خود را درون دریاچه ای آغشته به گل می کنند و سپس دست به برپایی مراسم مذهبی می زنند.

این روزنامه افزود: به کسی که بهترین نحوه گل مال کردن را روی بدنش صورت داده باشد، پنج هزار دلار - معادل چهار میلیون و 700 هزار تومان - جایزه نقدی داده می شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 تیر 1392    | توسط: . .    | طبقه بندی: دنیای حیوانات،     |
نظرات()